Yapı Kredi Borç Ödeme

Kredi Kartı Borç Sorgulama İşlemleri

Kredi, hayatımızın her alanında ihtiyaç duyabilecceğimiz bir gereksinim. Bunu bilen bankalarda, kredi konusunda birbirleriyle kıyasıya bir yarış içerisindeler. İşte size kredi türüne göre en uygun krediyi veren bankalardan birkaçtanesi:
İhtiyaç kredisi için Garanti bankası yaz kredisi adı altında %0,65 fazi oranı belirlemişken, Türkiye İş Bankası %0,66 olarak belirlemiş. DenizBank %0,75, FinansBank %0,81, CitiBank %0,89, ING Bank ise %1,09 olarak belirlemiş. ING Bank mini kredi paketinde faiz oranını %0,37 olarak tutmuş. Yapı Kredi’de de süper kredi olarak adlandırılan paketin faiz oranı %0,52.

Kredi türü konut kredisi olduğunda ise farklı oranlar çıkıyor karşımıza. Bunun için %0,33 faiz oranı ile Garanti Bankası ve %0,65’lik oranı ile Yapı Kredi bankası tercih edilebilir. Katılım bankası statüsünde yer alan Kuveyt türk, konut finansmanı olarak adlandırdığı seçeneğinde kar payı oranını % 0,27 olarak belirlemiş. HalkBank Canım Evim olarak belirlediği konut kredisi türünü %0,64 oranı ile müşterilerinin talebine sunmakta. OdeaBank Yeni Evim konut kredisi oranı %0,67. Bu bankalar konut kredisi seçmeyi düşünenler için iyi tercihler.

Son olarak taşıt kredisi türüne göre bankaları inceleyelim. Ek olarak, kredi kartı borç sorgulama işlemlerinizi yapabiliyorsunuz. Yapı Kredi bankasında sunulan taşıt kredisi’nin faiz oranı %0,74. OdeaBank taşıt kredisini %0,79’dan verirken, VakıfBank bu oranı %0,78 olarak belirlemiş. Akbank ve Garanti Bankasındaki oran ise aynı, %0,79. Bir diğer tercih edilebilecek banka %0,85 ile ING Bank.

0